Evlilik hazırlığı zor ve yorucu bir süreç olsa da öyle anlar vardır ki, kendinizi gerçekten prenses periler gibi hissedersiniz. O sahnenin başrolündeyken siz, sahnede olmanın damarlarınızdaki kan akışını hızlandırmasından, adrenalinden ne yaşadığınızı da sahneden inene kadar pek anlamazsınız. Kamera arkasında ne olursa olsun, orada parlarsınız.. Sonra herşey biter, aradan aylar geçer, siz o filmi bir kez daha açıp izlersiniz. Hani dönüp bakıp bakıp, evet bıkmadan usanmadan 10 kere 20 kere izleyip “oh yahu ne kadar da çok eğlenmişiz” dersiniz. İşte o an o zevkin hiç bir dengi yoktur..

Kendi kına gecemi düşündükçe, bizim kızların ve ailemin ne kadar çok eğlendiğini düşündükçe, daha bir mutlu oluyorum.. Bir de tabi, kemerin şıngırtısı ve kına ekibiminden kınacı kızımın billur sesi dinmiyor hala içimde..

Böyle güzel bir an yaşamak istiyorsanız ki mutlaka gözünüzü kapatıp arkanızı yaslayacak birileri olmalı orada. Benimkisi Vega Event ve Epi Kare oldu.. Biri a’dan z’ye bütün organizasyonumu hayallerimdeki gibi yaparken, diğeri de kendimi masallardaki peri kızları gibi hissederek fotoğraflanmamı sağladı..
Tabi annelerin kızları için yapmayacağı yoktur, bunların hepsinin arkasında da işte o öpülesi anne eli var 🙂

Şimdi bizimle birlikte eğlenmeye ne dersiniz?